Recepció Govern Balear

Avui horabaixa la Presidenta del Govern Balear, la Sra. Dª Francina Armengol ha rebut al  Consolat de la Mar als esportistes illencs que van participar als Jocs  del Mediterrani celebrats a Tarragona el passat mes de juny.

Del nostre Club han estat reconeguts Joan Lluís Pons (absent per motius esportius) i Aina Hierro.

Enhorabona a tots dos!

Aina Hierro

 

Diari de Mallorca

 

 

Memòria esportiva i social agost

M. Pujol

Publicada la memòria esportiva i social del mes d’ agost

Al menú Club > Memòria esportiva i social hi trobareu les memòries d’aquestes darreres temporades.

,

Sa Milla 2018

Dissabte 25 d’agost

Informació i resultats complets

Aina Hierro

Guanyadora Absoluta

1a Classificada Cat. 15-24 B

 

 

Resultats més destacats:

Francis Navarro: 1er Classificat Cat. 55-64 F

Jorge Granados: 1er Classificat Cat. 75-84 H i Trofeu al nedador de més edat

Ramona Guillén: 1a Classificada Cat. 55-64 F

Juana M. Sastre: 2a Classificada Cat. 55-64 F

Vicky Pérez: 3a Classificada Cat. 55-64 F

Jaume Coll : 3er Classificat Cat. 45-54 E

Maria Ferragut: 2a Classificada Cat. 65-74 G

Mateu Veny: 3er Classificat Cat. 15-54 B

Bernat Ferrer :3er Classificat Cat. 65-74 G

Carmen Alfonso: 3a Classificada Cat. 45-54 E

Catalina Fernàndez : 3a Classificada Cat. 65-74 G

 

 

,

Campionat d’Europa Absolut. Glasgow. Joan Lluís Pons

 

-Arribada a Palma-

Premsa:

Diari de Mallorca 

Ultima Hora

 

Del 3 al 9 d’agost Joan Lluís participarà al Campionat d’Europa Absolut que es celebra a Glasgow.

Nedarà les següents proves: 200 papallona i 400 estils.

MEDALLA DE BRONZE

400 estils

(04:14.26)

 

200 papallona (01:58.18)  12è Classificat

Informació i resultats

Premsa:

Ultima Hora

Diari de Mallorca

Veure Teledeporte

Memòria esportiva i social juliol

M. Pujol

Publicada la memòria esportiva i social del mes de juliol

Al menú Club > Memòria esportiva i social hi trobareu les memòries d’aquestes darreres temporades.

Travessia Sa Ràpita-Gelats Jop

Diumenge 29 de juliol

 

Adam Dziubinski 1er Classicat masculí

Ramona Guillén 2a Classificada femenina

Carmen Alfonso  5ena Classificada femenina

Israel Begué 12è Classificat masculí

Francis Navarro 18è Classificat masculí

Pablo López  19è Classificat masculí

Informació i resultats

 

Travessa Son Serra 2018

Dissabte 28 de juliol

 

Antonia Mateu 1a F-10

Pau Martorell 1er M-10

Vitaly Granados 3er M-10

Juana M. Gelabert 2a F-30

Nuria Rosa 3a F-40

Vicky Pérez 6a F-40

Francisca Garcia 11ena F-40

Anja Marks 13ena F-40

Israel Begué 8è M-40

Francis Navarro 12è M-40

Jorge Granados 60è M-40

Bernat Ferrer 66è M-40

 

Informació i resultats