Competicions 15 de febrer

Actualitzat a 17/02/2014 a les 16:40

2nControlMinimes
trofeuHivern4aLligaBenjami

Juan de Miguel: Millor Marca de 18 anys en 50 lliures 0:24:02 !!

100 lliures

Relació de nedadors amb noves mínimes

Ana, Alba, Lucía, Marta, Sara, Sergio, Pilar, Alberto, Josep Rafel i Sergio


Campionat d’Espanya Infantil Estiu
Ana Soler 50 lliures
Lucia Oliva 400 lliures
Pilar Perelló 100 esquena
Alba López 200 lliures
Marta Ramis 100 braça
Campionat d’Espanya Infantil Hivern
Lucía Oliva 400 lliures
Pilar Perelló 100 esquena
Alba López 200 lliures
Sergio Román 200 estils

Absolut Open
Pep Rafel Alomar 100 lliures
Alberto Parrilla 200 esquena

Absolut estiu
Sara Pomar 800 lliures
Pep Rafel Alomar 100 lliures
Alberto Parrilla 200 esquena

Aleví
Sergio de Celis 200 estils

A l’apartat de Competicions hi trobareu les circulars

Campionat de Catalunya Open

Actualitzat a 20/01/2014

Bona actuació de Catalina Corró amb dues plates al trofeu open de Catalunya
Resultats: Plata a 200 lliures 2:02:98, Plata a 400 estils 4:52:08, 7ena a 200 braça 2:41:57, 6ena a 200 esquena 2:18:69

Catalina Corró


Catalina Corró participarà en el Campionat de Catalunya Open que tindrà lloc els dies 17, 18 i 19 de gener a les instal·lacions del Club Natació Terrassa

Catalina està inscrita en set proves: 200 lliures, 200 braça, 1500 lliures, 200 esquena, 100 papallona, 400 estils i 200 estils.

Gran actuació de Catalina, Àlex i Javi

Els nostres nedadors, Javi Cardona, Àlex de Celis i Catalina Corró, participants al Trofeu Alejandro López del circuit Català, han obtingut uns excel·lents resultats:
Catalina Corró: tercera en 400 lliures 4:13:71, primera en 200 esquena 2:12:39, quarta en 100 braça 1:13:38, primera en 100 esquena 1:03:31, segona en 800 lliures 8:35:95 i tercera en 200 braça 2:35:24
Alex de Celis: quart en 100 esquena 0:58:13 i en 200 esquena 2:05:62
Javier Cardona: tercer en 50 lliures 0:23:03 i novè en 100 lliures 52:28
Fotos
Noves mínimes aconseguides
Àlex de Celis: 100 esquena campionat d’Espanya Absolut d’hivern
Catalina Corró:
– 100 i 200 braça, 800 lliures campionat d’Espanya absolut d’hivern.
– 200 braça, 400 i 800 lliures campionat absolut open
– 100 i 200 esquena, 400 i 800 lliures i 200 braça per l’absolut d’estiu

Trofeu Alejandro López del “Circuit Català”

Dissabte que ve dia 9 de novembre els nedadors: Javier Cardona, Alex de Celis, i Catalina Corró participaran en el Trofeu Alejandro López del “Circuit Català”

Javier Cardona: 50 i 100 lliuresAlex de Celis: 50 lliures, 100 i 200 esquenaCatalina Corró: 100 E, 200 E, 400 L, 800 L, 100 Braça i 200 Braça

Frank Estrada al IX Circuit Open Comunitat de Madrid

El nedador Frank Estrada ha participat aquest cap de setmana en el Trofeu d’hivern- IX Circuit Open Comunitat de Madrid, aconseguint uns excel·lents resultats:
400 estils 5ena posició amb un temps de 4:34:53
200 braça 2a posició amb un temps de 2:20:54
100 braça 2n classificat 1:04:09
200 estils 5è classificat 2:07:42

Frank al Trofeu d’hivern- IX Circuit Open Comunitat de Madrid

cnvoltor

XIX Open CN Voltor Balear, CN Palma: 1r classificat

Resultats Trofeu Voltor 2013 | Fotos 2ona sessió | Fotos 1a sessió
Relleus
4×100 lliures masculí (benjamí-aleví-infantil-junior/absolut)
1r classificat: Víctor Martín-Yago Rivero-Toni Mulet-Pep Rafel Alomar

4×100 lliures femení (benjamí-aleví-infantil-junior/absolut)
4t classificat: María Rullán-Ana Soler-María Mascaró-Aina Hierro

4×50 estils benjamí
1r clasificats: Nerea-María Rullán-Victor Martín-Salvador Reynés

4×50 estils aleví
2n classificats: Nixxy-Sergio de Celis-Yago Rivero-Ana Soler

4×50 estils infantil
2n classificats: Pilar Perelló-Marc Rullan-María Mascaró- Toni Mulet

4×50 estils jun-abs
1r classificats: Lilian López-Aina Hierro-Borja Suárez-Puerta-Pep R. Alomar

Trofeus per anys:

Masculí

2004 Néstor Siquier 3r classificat
2003 Joan Vicens 3r classificat
2002 Victor Martín 1r classificat
2001 Marc Llinás 1r classificat, Yuri Sastre 3 classificat
2000 Sergio de Celis 2n classificat
1998 Toni Mulet 1r classificat, Joan Marc Feliu 2nclassificat
1997 Ismael Mateu 2n classificat
1996 Xisco Bleda 1r classificat, Joan Lluis Pons 2n classificat, Borja Suáres-Puerta 3r classificat
1995 Israel Suárez-Puerta 2n classificat, Miquel Bauzá 3r classificat
1994 i anteriors Pep R. Alomar 1r classificat, Alex de Celis 2n classificat ,Pere J. Navarro 3r classificat

Femení

2004 Aina Tomás 3a classificada
2002 Claudia Alvarez 2a classificada
2000 Alba López 2a classificada, Pilar Perelló 3a classificada
1999 Esperanza Soler 3a classificada
1998 Aina Hierro 1a classificada
1997 Lilian López 1a classificada
1996 i anteriors Sara Pomar 1a classificada

Noves mínimes de Alba López a 400 lliures i Maria Mascaró als 200 estils


Primera jornada Trofeu Voltor

Noves mínimes a la 1a sessió:

Alba López: 100 papallona, Sergio de Celis: 200 braça, Maria Mascaró: 400 estils

Enhorabona!

Sèries trofeu Voltor
Aquest dissabte dia 8 i diumenge dia 9 de juny es celebra el XIX Open CN Voltor Balear a les piscines de Son Hugo

Destacar les novetats d’aquesta nova edició del Open Voltor, que podeu veure a la normativa