Secció documental on s’anirà posant informació relativa a la història esportiva del Club

  • Nedadors/es del club que han participat en campionats d’Europa Júnior (des de 1988)
  • Xisco Bleda: mínima en 100 lliures Júnior estiu
    Xisco Bleda Martín
    Any: 2014
    Proves: 400 lliures
    President: Joaquín Hierro
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Joan Lluis Pons Ramón
    Any: 2014
    Proves: 400 estils
    President: Joaquín Hierro
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Joan Lluis Pons Ramón
    Any: 2013
    Proves: 400 estils
    President: Joaquín Hierro
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Cristina Serra Nitti
    Any: 2012
    Proves: 400 estils i 200 papallona
    President: Juan Navarro
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Cristina Serra Nitti
    Any: 2011
    Proves: 400 estils i 200 braça
    President: Juan Navarro
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Catalina Corró Lorente
    Any: 2011
    Proves: 400 estils
    President: Juan Navarro
    Entrenador: Rafael Huete

    Miguel A. Arévalo Fernández
    Any: 2008
    Proves: 400 estils
    President: Miguel Vicens
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Juan Luis Rodríguez Pulido
    Any: 2007
    Proves: 400, 800 i 1500 lliures
    President: Miguel Vicens
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Juan Luis Rodríguez Pulido
    Any: 2006
    Proves: 400 i 1500 lliures
    President: Miguel Vicens
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Melanie Costa Schmid
    Any: 2005
    Proves: 200 i 400 lliures, 4x100 i 4x200
    lliures
    President: Miguel Vicens
    Entrenador: Rafael Huete

    Melanie Costa Schmid
    Any: 2004
    Proves: 4x 200 lliures
    President: Miguel Ferriol
    Entrenador: Rafael Huete

    Carme Muntaner Artigues
    Any: 2004
    Proves: 400 i 800 lliures
    President: Miguel Ferriol
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Miguel Payeras Biaina
    Any: 2004
    Proves: 200 i 400 lliures
    President: Miguel Ferriol
    F. Gómez-Reino/ David Atienza

    Carme Muntaner Artigues
    Any: 2003
    Proves: 800 lliures
    President: Miguel Ferriol
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Teresa Planas
    Any: 2003
    Proves: 200 papallona
    President: Miguel Ferriol
    Entrenador: Rafael Huete

    María Fuster Martínez
    Any: 2001
    Proves: 100, 200 lliures i 4x100 lliures
    President: Miguel Ferriol
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Roser Vives Moyá
    Any: 2000
    Proves: 400 estils
    President: Miguel Ferriol
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Roser Vives Moyá
    Any: 1999
    Proves: 400 estils
    President: Miguel Ferriol
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Valentín Costa Schmid
    Any: 1999
    Proves: 200 esquena
    President: Miguel Ferriol
    Entrenador: Rafael Huete

    Nando Gómez-Reino Sastre
    Any: 1999
    Proves: 50, 100 papallona i 4x100 estils
    President: Miguel Ferriol
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Mar Brunet Guasp
    Any: 1998
    Proves: 100 i 200 lliures
    President: Miguel Ferriol
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Mar Brunet Guasp
    Any: 1997
    Proves: 100 i 200 lliures
    President: Miguel Ferriol
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Francisco Cueto Osuna
    Any: 1997
    Proves: 1500 lliures
    President: Miguel Ferriol
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Daniel Vidal Juncadella
    Any: 1997
    1500 lliures
    President: Miguel Ferriol
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Daniel Vidal Juncadella
    Any: 1996
    Proves: 1500 lliures
    President: Miguel Ferriol
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Isabel Vicens López
    Any: 1994
    Proves: 100, 200 papallona i 4x100 estils
    President: Sebastià Frau
    Entrenador: F. Gómez-Reino

    Luis Rodríguez Adalia
    Any: 1994
    Proves: 1500 lliures
    President: Sebastià Frau
    Entrenador: F. Gómez-Reino