Temporada 2016-2017

Campionat d’Espanya absolut d’hivern

4x100estils fem pilar dolors aina lucia 4 14 80 8esclassificades

4x100estils masc alex marc joanlluis toni 3 42 49 8esclassificats rcbalears

podium joanlluis bronze 200estils

joanlluis 200estils 01 58 48 medallabronze rcbalears

4×200 lliures masc toni sergio jon joanlluis 7 21 77 4ts classificats

podium joan lluis 200 papallona plata

4x200lliures fem pilar lucia aina maria 8 13 39 5es classificades

joanlluis pons 200papallona 1 54 85 medalla plata rc balears

aina hierro 200papallona 1 10 11 medalla or

aina hierro 100papallona medalla bronze rc balears 01 00 46

Pòdium aina hierro 200 papallona or

4x100lliures fem aina lucia maria pilar 03 50 16 7es classificades

Temporada 2015-2016

Campionat d’Espanya infantil d’estiu

4X100 estils Sergio, Miquel, Jaume i Jon
Final 200 lliures Sergio, Miquel i Jon
Entrega medalles 4×200 lliures Sergio, Jon, Jaume i Miquel
4×200 lliures Sergio, Jon, Miquel i Jaume: medalla de plata
Final 400 lliures Miquel i Sergio
4×100 lliures Sergio, Jon, Miquel i Jaume: medalla de plata
Final 100 esquena Sergio de Celis
Final 200 esquena Sergio de Celis, medalla de bronze
Final 100 lliures Jaume Sastre
Final 400 estils Miquel Noguera

Campionat d’Espanya Aleví: vídeos complets (RFEN)

1a Jornada | 2a Jornada | 3a Jornada | 4a Jornada | 5a Jornada | 6a Jornada | 7a jornada

Campionat d’Espanya absolut/junior d’estiu

joanlluis 200 estils finalB 9èclassificat abs

maria mascaro 400 lliures final99 medallaplata99

marc perello 200 braça finalB 12è classificat abs

aina hierro 200 estils finalA 7ena classificada absoluta

pilar perello 400 lliures final00 medalla plata 00

4x100estils jun fem pilar dolors lucia maria 4es classificades

toni mulet 400 lliures final98 4t classificat 98

joan lluis pons 200esquena final A medalla bronze

elena escalas 100braça finalB 15ena classificada Abs

tony joe 200esquena final99 6e classificat

marc perello 100braça finalA 5e classificat Abs

4x100estils abs masc 6e classificats joanlluis marcperello tonimulet joanreynes record balears 3 52 74


4×100 lliures junior fem pilar lucia dolors maria medalla plata

4×100 lliures fem absolut aina lucia pilar maria 10 enes classificades

toni mulet final98 200 lliures medalla d’or

pilar perello final00 200lliures 5ena clas any2000

maria mascaro final99 200 lliures 4a clas any 1999

lucia oliva final00 100 papallona 4a clas any 2000

aina hierro final A 100 papallona 5ena clas Absoluta


joan lluis pons 400estils finalA medalla plata

aina hierro finalA 200 papallona 4a classificada

tony joe trett final99 200 papallona 5e classificat

joan lluis pons final A 200 papallona 5e classificat

4x200lliures abs toni tony alex joanlluis 7es classificats

Campionat de Balears d’estiu

4x200lliures fem gral aina pilar maria lucia 1eresclassificades

4x200lliures fem alevi mariar lucia auba marias 3eresclassificades

4x100estils masc alevi sergio miquel jaume jon 1ersclassificats

4x100estils masc aabs alex marc toni joan 1ersclassificats

4x100estils fem alevi claudia marias aina mariar 2enesclassificacdes

4x100estils fem abs pilar dolors aina lucia 1eresclasssificades

4x50estils fem gral pilar dolors aina lucia 1eresclassificades

4X50esstils masc gral alex marc toni joan 1ersclassificats

4x50lliures fem abs lucia aina dolors pilar 1eresclassificades

4x50lliures masc abs joan jaume tony alex 1ersclassificats HD

4x100lliures fem aleví mariar auba ainas marias 3res classificades

4x100lliures fem abs aina pilar maria lucia 1eresclassificades

4x100lliures mas abs joan marc alex toni 1ersclassificats

4x100lliures masc aleví infantil jaume sergio miquel jon 1ersclassificats

4x200lliures masc abs toni alex jon hugo 1ersclassificats

4x200lliures masc aleví infantil sergio miquel jon jaume 1rsclasssificats

Trofeu La Salle

Sessió matí

4×50 lliures mixte iniciació

4×50 lliures mixte aleví

4×50 lliures mixte benjamí

4×50 lliures mixte pre benjamí

4×50 estils mixte pre benjami

4×50 estils mixte benjamí

4×50 estils mixte aleví

Sessió horabaixa

4x50estils fem inf claudia marias mariar auba 2nes classificades
4x50estils fem jun pilar marta lucia dolors 1eres classificades

4x50estils masc inf sergio miquel jaume damia 1ers classificats

4x50estils mixt abs alex aina toni lucia 1ers classificats

4x50lliures fem inf maria aina auba maria 1eres classificades

4x50lliures fem jun lucia dolors marta pilar 1eres classificades

4X50lliures masc inf jaume miquel damia sergio 1ers classificats

Trofeu Eivissa

Presentació equips (Eivissa 2016)

XVII Campionat d’Espanya “OPEN” Absolut de Primavera

Entrevista IB3 a joan Lluís Pons

Joan lluís Pons amb els nedadors del CNPalma

Arribada de Joan Lluís Pons

Aina Hierro 200 estils final C

Podium Joan Lluís Pons plata 200 estils abs. jove

Joan lluís: 200estils finalB plata abs jove i nou rècord de balears

Aina Hierro: 100 papallona OR absolut jove

Podium Joan Lluís Pons OR 400 estils

podium joanlluis or abs jove 400estils

Joan lluís: 200 papallona plata absolut i or absolut jove Rècord Balears

Aina Hierro: 200 papallona final B bronze absolut jove

Joan Lluís Pons: 400 estils mínima OLÍMPICA i rècord d’Espanya

podium aina or abs jove 100 papallona

Joan lluís Pons: rècord espanya 400 estils (tirant la campana)

Terrassa Campionat Infantil Júnior

4×100 lliures femení

4×200 lliures masculí júnior

4×200 lliures masculí infantil: plata

4×100 lliures infantil masculí: plata

4×100 estils femení junior

4×100 estils infantil masculí

4×100 estils júnior masculí

Equip infantil masculí: subcampions d’Espanya

Copa Clubs

4x50estilsfem luciaO dolors aina pilar carrer8 3classificades

4x50estilsmasc alex andres toni joan carrer1 7classificats

4x50lliuresmasc joan toni borja joanlluis carrer8 7classificats

4x100estilsfem pilar dolors lucia maria carrer6 4es classificadees

4x100estilsmasc alex joanlluis tonim joan carrer7 6classificats

4x100lliuresfem luciaO maria pilar aina carrer3 1classificades

4x100lliuresmas toni joan alex joanlluis carrer1 5classificats

4x200lliuresfem mariam luciao luciac pilar carrer5 5classificades

4x200lliuresmasc toni sergio tonyjoe joanlluis carrer3 1classificats

4x50lliuresfem luciao pilar mariam dolors carrer7 5classificades

Copa Clubs 2016

XXV Trofeu CNPalma-Sampol
Campionat d’Espanya absolut (Gijón)
Relleus 4x100fem carrer3 aina pilar lucia maria 3 53 39 10es classificades
Joan Lluís Pons carrer6 medalla plata recordbalears 400estils 4 10 29
Joan Lluís Pons carrer5 medalla plata recordbalears 200papallona 1 57 20
4x200L Toni Tony joe Alex JoanLlu
4x200L Aina Lilian Pilar Maria
Sopar
Sopar cn palma 2015

Campionat de Balears
4x50lliures fem absolut carrer4 1es classificades
4x50lliures masc absolut carrer4 1e classificats
4X50lliures masc infantil carrer4 1e classificats
4x50estils masc general carrer4 1s classificats
4x50estils masc infantil carrer5 1s classificats
4x50estils fem infantil carrer5 2s classificades
4x50liures fem infantil carrer5 2es classificades

Temporada 2014-2015

Campionat d’Espanya Absolut-Júnior estiu 2015

Cata Corró final A 200 estils medalla bronze carrer 5 (problemes tècnics impediren gravar l’inici de la prova)
Joan Reynés final 97 50lliures carrer 8
Joan Lluis Pons final A absolut 400 estils medalla plata carrer3 record balears
Aina Hierro final B absolut 200papallona carrer 4 mm reg 17anys
Joan Lluis Pons final A absolut 200 papallona carrer 1
Toni Mulet final 98 100 esquena carrer1
Maria Mascaró 200lliures final99 carrer6
Pilar Perelló 200lliures final00 carrer1 mm regional 15 anys
Aina Hierro 100 papallona final B carrer5 mm regional 17 anys
Andres Garcia final98 100 braça carrer 8 8è classificat any 98
Lucia Oliva 100 papallona final 2000 carrer6
Cata Corró final A absolut 200 esquena carrer 3 4a classificada
Elena Escalas final B absolut 100 braça carrer 6 9a classificada rrcord balears absolut
Joan Lluís Pons final A absolut 200 esquena carrer4 medalla plata record balears absolut
Lucia Oliva final 100 lliures carrer7 4a classificada any 2000
Pilar Perello final 2000 200 esquena carrer2 5ª classificada any 2000
Cata Corró finalA 400 lliures carrer 5 medalla plata
Toni Mulet final 98 100 lliures carrer 1 6è classificat any 98
Elena Escalas final B 200 braça carrer4
Joan Lluís Pons final B 200 estils carrer4 record balears
Maria Mascaró final B 400 lliures carrer 2
Xisco Bleda final A 400 lliures carrer7
4×200 lliures fem absolut carrer1 cata aina pilar maria 4a classificades
4×200 lliures masc absolut xisco toni alex joan lluis carrer 8 record balears absolut
4×200 lliures jun masc toni joan andres hugo carrer 8 7è classificats
4×100 estils jun masc carrer3 toni andres joan joan marc
4x100estils fem abs carrer 0 cata elena aina lucia
4×100 estils jun fem carrer2 pilar dolors lucia maria
4×100 estils masc abs carrer2 alex joanlluis xisco toni
4×200 lliures fem junior carrer 3 pilar, alba, lucia i maria medalla de plata
4×100 lliures fem junior pilar maria alba lucia carrer5 medalla bronze
4×100 lliures masc junior toni andrés joanmarc joan carrer4

XXXVII Campionat d’Espanya infantil de natació

4X100 estils Sergio, Marc, Jaume y Tony Joe carrer 5
4X100 lliures Jaume, Sergio, Jon y Tony Joe carrer 7
Final 100 esquena Sergio carrer 8
Final 200 estils Tony Joe carrer 7
Final 400 lliures Jon carrer 6
Final 400 lliures Tony Joe carrer 7
Final 50 lliures Jaume carrer 8
Tony Joe Final 200 estils any 1999 carrer 7, 8a posició
Jaume sastre Final 50 lliures any 2000, carrer 8, 4a posició
Tony Joe Final 400 lliures any 1999, carrer 7, 6a posició
Jon Piñeiro, final 400 lliures any 2000, carrer 6, 4a posició

Vídeos Copa Clubs 2015 Equip masculí, Son Hugo

Copa de Clubs 2015 4×200 lliures Masculins

Copa de Clubs 2015 4×100 lliures Masculins

Copa de Clubs 2015 4×50 lliures Masculins

Copa Clubs 2015 4×50 estils Masculins

Copa de Clubs 2015 4×100 estils Masculins

Copa de Clubs 2015 Entrega trofeus

Copa de Clubs 2015 Premi reconeixement Nando

Vídeos Copa Clubs 2015 Equip femení, Gijón

Copa Clubs 2015 4×200 lliures Femení

Copa Clubs 2015 4×100 lliures Femení

Copa Clubs 2015 4×50 lliures Femení

Copa Clubs 2015 4×100 estils Femení

Copa Clubs 2015 4×50 estils Femení
Campionat d’Espanya Júnior i Infantil d’hivern
Relleus 4×100 lliures júnior femení (Plata)

Trofeu Club Natació Palma-Sampol
Vídeo relleus 12×50 lliures

Copa Nadal 2014
Vídeo dones i menors de 15 anys
Vídeo resta de participants

Campionat de Balears d’hivern
4×50 lliures infantil femení
4×50 lliures infantil masculí
4×50 lliures absolut femení
4×50 lliures absolut masculí
4×50 estils absolut masculí
4×50 estils absolut femení
4×50 estils infantil masculí

Campionat absolut d’hivern
4×100 lliures femení
Lliurament medalla bronze Cata Corró 200 lliures
400 estils Cata Corró, bronze
Lliurament medalla bronze 400 estils Cata Corró
Joan Lluís Pons, 200 papallona medalla de plata
LLiurament medalla plata Joan Lluís Pons als 200 papallona
Bronze de Cata Corró als 200 esquena
Lliurament medalla bronze a Cata Corró dels 200 esquena
4×200 femení
4×100 estils

Stage setembre de 2014
Nedar és vida: vídeo on surten els nins i nines que entrenen Isa Vicens, Javier Santos i Laura Tous
Gemma Mengual visita l’Escola de Natació del CNPalma

Temporada 2013-2014

Campionat d’Espanya Infantil
Final 100 papallona, Lucia, carrer 1 4a classificada
Final 200 esquena, Toni Mulet, carrer 1
Final 400 lliures, Pilar, carrer 1
Final 50 lliures, Lucia carrer 0 i Pilar carrer 1
Final 200 estils Tony Joe Trett, carrer 7
Medalla de bronze final 200 lliures, Toni Mulet, carrer 3
4×200 lliures femení, carrer1: Pilar, Marta, Alba, Lucia
4×100 estils femení, carrer 7: Pilar, Marta, Alba, Lucia 6a classificades
Medalla d’or Relleus 4×200 lliures masculí: Toni Mulet, Tony Joe Trett, Andrés García, Hugo Tàrraga
Medalla de plata Relleus 4×100 lliures femení: Pilar Perelló, Alba López, Marta Ramis, Llúcia Oliva

Campionat d’Espanya Absolut/Júnior
Joan Lluís Pons, carrer 8, 200 estils, plata any 96
Xisco Bleda, carrer 1, 400 lliures, or any 96
Cata Corró, carrer 6, 400 lliures
Cata Corró, carrer 4, 200 estils, plata
4×100 estils masculí absolut, carrer 4, Joan Llu, Marc, Pep, Juan 13e classificats
4×100 estils femení absolut carrer 3, Cata, Aina, Roxana, Lilian, 13a classificades
Aina Hierro, carrer 1, 100 braça 9a classificada any 98
Cata Corró, carrer 2, 200 esquena 9a classificada absoluta
Juan de Miguel, carrer 3, 100 lliures, 5è classificat any 96
Joan Lluís Pons, 200 esquena, carrer 0, plata any 96 i millormarca regional 18 anys
4×200 Lliures femení absolut, carrer 7, Cata, Maria, Lilian, Aina, 6a classificades
Cata Corró, carrer 3, 400 estils, bronze
Aina Hierro, carrer 3, 100 papallona, 4a classificada 98
Cata Corró, carrer 7, 200 lliures, 9a classificada absoluta
Xisco Bleda, carrer 4, 200 lliures, Plata
4×100 lliures junior femení, carrer 6, Aina, Esther, Maria, Ana 10a classificades
Aina Hierro, carrer 7, 200 papallona, 8a any 98
Borja Suarez, Carrer 8, 200 papallona 9è any96
Catalina Corró, carrer 7, 200 papallona 5a absoluta
Joan Lluís Pons, carrer 6, 400 estils: plata
4×100 Lliures femení, absolut carrer 3 Cata, Aina, Roxana, Lilian 11a classificades
Joan Lluís Pons, carrer 8, 200 papallona final absoluta (plata)
4×200 lliures Absout masculí carrer 5 Xisco, Àlex, Joan Lluís, Pep Rafel: Rècord Balears
Juan de Miguel, 50 lliures carrer 6: bronze
4×200 lliures Júnior femení: Maria, Esther, Aina, Ana, 11a clasificades
4×100 estils masculí Júnior: Juan, Joan Lluís, Borja i Xisco
4×100 Lliures masculí absolut, carrer 1: pep rafel, xisco, joanlluís, juan. Rècord Balears
4×100 lliures júnior masculí: Juan, Xisco, Borja, JoanLlu, Carrer 8, medalla de Plata

Campionat d’Espanya Aleví
4×100 lliures Aleví Badajoz 2014
4×200 Lliures Aleví Badajoz 2014
4×100 estils Aleví Badajoz 2014

Campionat de Balears d’estiu:
4×100 estils masculí i femení absolut
4×100 estils femení infantil
4×100 estils masculí infantil
4×200 lliures femení infantil
4×200 lliures femení absolut
4×100 lliures masculí infantil
4×100 lliures masculí absolut
4×50 lliures masculí absolut
4×50 lliures femení absolut
4×200 lliures masculí infantil
4×50 estils femení absolut
4×50 estils masculí absolut
4×100 lliures femení absolut
4×100 lliures femení infantil
4×200 lliures masculí absolut

Trofeu Voltor

Trofeu La Salle

Copa Clubs

Trofeu Eivissa 2014

Campionat d’Espanya Júnior/infantil (Pontevedra)


Campionat de Balears

Temporada 2012-2013