Jornades de lliga. Equip benjamí femení-Campiones de Lliga Nacional

La RFEN publica els resultats de la  7ena  jornada de Lliga benjamí i aleví (maig), on destacam:

Lliga Benjamí

A nivell individual

Sarah Holgado

400 lliures (1a posició)

Elisabeth Abad

400 lliures (4a posició)

Victoria Cañadillas

400 lliures (2a posició)

A nivell relleus

8×50 estils mixte: (2a posició)

 

 

 

EQUIP FEMENÍ    1a Posició 27.332,00 punts
EQUIP MASCULÍ  7a Posició 15.990,00 punts

L’EQUIP BENJAMÍ FEMENÍ

Claudia Franco-Elisabeth Abad-Aina Abad-Sara Parra-Cèlia Rosselló – M. Victoria Cañadillas-Alba Cañellas-Carme Thomàs-Lucia Fuster-Simona Deyanova-Maria Gracia-Sarah Holgado-Claudia Gelabert-Anna Genova-Allyson Cielepak-Leire Pardal-Mireia Vanrell-Marta Rosselló

CAMPIÓ DE LLIGA NACIONAL

Les companyes alevins del club, Francette Gómez, Marina Pons i Aina Boix, van recollir en el seu nom el Trofeu de Campiones de Lliga Benjamí Femenina, lliurat al Campionat d’Espanya Aleví

Lliga Aleví

A nivell individual

 

 

Josep Pascual

400 lliures (9a posició)

200 papallona (10ena posició)

 

 

A nivell relleus

    

8×50 estils mixte: Josep Pascual – Marta Rubio – Néstor Siquier – Aina Boix (1a posició)

 

 

EQUIP MASCULÍ  3a Posició 33.347,00 punts
EQUIP FEMENÍ  6a Posició 37.170,00 punts

Jornades de Lliga

La RFEN publica els resultats de la  6a  jornada de Lliga benjamí i aleví (abril), on destacam:

Lliga Benjamí

A nivell individual

Sarah Holgado

800 lliures (1a  posició)

200 estils (1a posició)

Claudia Gelabert

200  estils (8ena posició)

 

Victoria Cañadillas

200 esquena (2a  posició)

Elisabeth Abad

200  esquena (8ena posició)

EQUIP MASCULÍ  7a Posició 24.910,00 punts
EQUIP FEMENÍ   1a Posició 14.497,00 punts

 

Lliga Aleví

A nivell individual

 

Néstor Siquier

200 estils (3a posició)

1500 lliures (6ena posición)

Josep Pascual

1500 lliurs (3a posició)

200 estils (5ena posición)

Marina Pons

200 estils (5ena posició)

 

EQUIP MASCULÍ  2a Posició 28.821,00 punts
EQUIP FEMENÍ  4a Posició 32.341,00 punts

5ena Jornada Lliga Màster

Dissabte 19 de maig a les 18:30 h tendrà lloc la 5ena jornada de lliga Màster,  a  Son Hugo. El crono serà manual i piscina de 25 m.

Circular | Sèries | Fotos | Resultats

3 RÈCORDS D’ESPANYA

4X100 lliures +280 mixtes  (06:11.98)

Antonia Bonet-Jorge Granados-Vincent Miller-Juana M. Sastre

4×100 lliures +200 mixtes (04:18.30)

Daniel Llompart-Ramona Guillén-Pedro de Miguel-Mimar Serra

4×100 lliures +240 femení (05:55.87)

Carmen Alfonso-Maribel Palou-Vicky Pérez-Juana M. Sastre

7ena Jornada Lliga Aleví

Dissabte 19 de maig a les 16:30 h tendrà lloc la 7ena jornada de lliga Aleví,  a Son Hugo. El crono serà manual i piscina de 25 m.

Circular | Sèries | Fotos (A.Siquier) | Resultats

2 noves mínimes nacionals:

CAMPIONAT D’ESPANYA ALEVÍ

Néstor Siquier

400 lliures (04:29.03)

Aina Boix

400 lliures (04:48.61)

Jornades de Lliga

La RFEN publica els resultats de la  5ena  jornada de Lliga benjamí i aleví (març), on destacam:

Lliga Benjamí

A nivell individual

Sarah Holgado

400 estils (1a posició)

100 lliures (1a posició)

Elisabeth Abad

100 estils (3a posició)

200 braça (5ena posició)

Victoria Cañadillas

100 estils (4a posició)

Celia Rosselló

200 braça (6a posició)

Claudia Franco

200 braça (7ena posició)

100 estils (10ena posició)

Claudia Gelabert

400 estils (8ena posició)

 

 

    

4×50 papallona femení :Claudia Franco-Celia Rosselló-Victoria Cañadillas-Elisabeth Abad (1a posició)

   

4×100 papallona femení : Claudia Gelabert-Mireia Vanrell-Marta Rosselló-Sarah Holgado (3a posició)

   

4×50 papallona masculí: Alex J. Romero-Toni Oliver-Joan M. Nieto-Kevin N. Radu (5ena posició)

 

EQUIP MASCULÍ  7ena Posició 12.515,00 punts
EQUIP FEMENÍ   1a Posició 20.469,00 punts

Lliga Aleví

A nivell individual

 

Néstor Siquier

400 estils (2a posició)

Josep Pascual

400 estils (4a posició)

Marina Pons

400 estils (9ena posició)

 

A nivell relleus

   

4×100 papallona masculí: Manuel Magalhaes-Denis Molnar-Josep Pascual-Néstor Siquier (6ena posició)

                        

4×100 papallona femení : Marina Pons-Marta Rubio-Francina Merou-Francette Gómez (9ena posició)

 

 

 

 

EQUIP MASCULÍ  5ena Posició 23.265,00 punts
EQUIP FEMENÍ  8ena Posició 26.214,00 punts

Jornades de Lliga

La RFEN publica els resultats de la  4a  jornada de Lliga benjamí, on destacam:

Lliga Benjamí

A nivell individual

Sarah Holgado

200 braça (2a  posició)

Claudia Gelabert

200 braça (4a posició)

A nivell relleus

   

 

4×50 lliures femení : Victoria Cañadillas,Celia Rosselló,Elisabeth Abad, Claudia Franco (1a posició)

  

4×100 Esquena femení: Sarah Holgado-Anna Genova-Marta Rosselló, Claudia Gelabert (1a posició)

   

4×50 lliures masculí : Pau Vanrell, Sergio Bennàssar, Nicolàs Blas, Alexandru Medrea (3a posició)

 

EQUIP MASCULÍ  4a Posició 10.674,00 punts
EQUIP FEMENÍ   1a Posició 15.853,00 punts

 

 

6ena Jornada Lliga Aleví

Dissabte 21 d’ abril a les 17:00 h tendrà lloc la 6ena jornada de lliga Aleví,  a  Príncipes. El crono serà manual i piscina de 25 m.

Circular | Sèries | Fotos (A. Siquier) | Resultats

3 noves mínimes nacionals:

Campionat Aleví d’estiu

Marina Pons

200 estils

(02:42.82)

Néstor Siquier

200 estils (02:22.44)

1500 lliures (17:37.13)