VI Campionat d’Espanya CSD

Del 28 de febrer a l’1 de març es celebra a Oviedo (Parque del Oeste, P50 E) el VI Campionat d’Espanya per Seleccions Autonòmiques Categoria Edat Escolar-C.S.D.

EQUIP FEMENÍ  3eres Classificades     941,50 punts

EQUIP MASCULÍ 3rs Classificats  878,50 punts

CLASSIFICACIÓ CONJUNTA: TERCERS amb 1820 punts

VEURE RESUM RESULTATS

Ultima Hora

Del Club Natació Palma han estat seleccionats:

Kevin Radu:

1500 lliures-100 braça-100 papallona i 400 estils

Andreas Carrascal:

100 lliures-100 i 200 esquena-200 estils-4×100 lliures

Sarah Holgado:

200, 400 i 800 lliures-400 estils-4×100 lliures-4×200 lliures-4×100 estils

Claudia Gelabert:

100 i 200 braça-200 i 400 estils -4×100 estils 

Equip Tècnic

Mimar Serra

Convocatòria

Informació i resultats

OPEN Absolut d’hivern Comunitat de Madrid

Del 28 de febrer a l’1 de març es celebra a Madrid l’OPEN Absolut d’hivern Comunitat de Madrid.

VEURE RESUM RESULTATS

Hi participen:

Robin Ailan: 50,100 i 200 lliures, 50 papallona

Maria Serra: 100 papallona, 200 braça, 200 i 400 estils

Claudia Núñez: 400 lliures, 200 papallona i 400 estils [/av_one_third]

Informació i resultats

Campionat d’Espanya per Federacions Territorials Júnior/Infantil

Publicada per la FBN  la convocatòria per el Campionat d’Espanya per Federacions Territorials Júnior/Infantil, que es celebrarà a Las Palmas de Gran Canària del 14 al 16 de febrer

EQUIP INFANTIL FEMENÍ    1eres Classificades        304 punts

EQUIP INFANTIL MASCULÍ  5ès Classificats       200 punts

EQUIP JÚNIOR FEMENÍ    9es Classificades       566 punts

EQUIP JÚNIOR MASCULÍ   10ès Classificats     168 punts

CLASSIFICACIÓ CONJUNTA

EQUIP FEMENÍ   6es Classificades   470 punts

EQUIP MASCULÍ   9ès Classificats   368,50 punts

M/M. REGIONAL 15 ANYS

Paula Gayá

100 braça (01:13.23)

Veure resum resultats

Diari de Mallorca | Ultima Hora

Del Club Natació Palma han estat seleccionats:

Equip Infantil

Josep Pascual: 100* i 200 esquena-1500 lliures

Néstor Siquier: 100 i 200 braça- 400 estils-4×100 estils

Claudia Núñez: 100 i 200 papallona-200 lliures-200 estils-4×100 lliures-4×200 lliures-4×100 estils

Estela Garau: 50 i 100* lliures-4×100 lliures-4×200 lliures-4×100 estils

Paula Gayà: 100 i 200 braça-4×100 estils

Equip Júnior

Carme Gómez: 200 papallona i 200 braça

Samuel Díaz: 200 papallona* i 1500 lliuress-4×200 lliures

Jamie Brew: 100* i 200 esquena-4×100 estils

Veure convocatòria

Informació i resultats